-Bing (hlas Elliota Kerleyho v 1. sérii a Raffertyho Railtona ve 2. sérii původní verze, Santino Barnard v americkém dabingu) je titulní hrdina pořadu. Bing je tříletý černý antropomorfní králík. Jeho oblíbenou hračkou je Hoppity Voosh, králičí superhrdina. Bing nosí zelenou košili, červenočerné kostkované dupačky a černobílé tenisky a rád si brouká, píská, předstírá a dělá nezábavné dětské věci.
-Flop (hlas mu propůjčil Mark Rylance v 1. sérii a David Threlfall ve 2. sérii) je Bingův pečovatel, který ho provází jeho batolecím životem, baví ho a uklidňuje, když Bing čelí nějakému problému. Flop je krátký tvor s oranžovou kůží a pravděpodobně se jedná o plyšovou hračku ve tvaru oříšku.
-Sula (v originálním znění ji namluvila Eve Bentley, v americkém anglickém dabingu Annabelle Chow) je hnědá antropomorfní slonice a jedna z Bingových nejlepších kamarádek. Sula nosí růžové a žluté šaty s kalhotami, horké růžové ponožky a zlaté třpytivé boty. Její oblíbenou hračkou je hroch Fairy Hippo (jak se ukázalo v “”Srdíčkách””), hroch převlečený za vílu.
-Amma (hlas Akiya Henry), je Sulina opatrovnice. Amma vede jesle a kavárnu v parku. Dětské postavy pořadu ji občas navštěvují. Amma je krátké stvoření s modrou kůží podobné slonovi a předpokládá se, že je také plyšovou hračkou slona.
-Pando (hlas Shai Portnoy v 1. sérii a Noah Hicks ve 2. sérii původního znění, Micah Gursoy v americkém anglickém dabingu) je antropomorfní samec pandy, který je zároveň Bingovým druhým nejlepším přítelem a žije vedle něj. Pando sdílí jeho hlášku: “”Hoppity-voosh! “” s Bingem. Pando nosí bílou košili, břišní černé tenisky a bílé slipy. Často je vidět, jak má na sobě žluté trenýrky, než si je při nejbližší možné příležitosti sundá a zůstane ve spodním prádle.
-Padget (v originálním znění ji namluvila Bryony Hannah, v americkém anglickém dabingu Molly Wurwand) je Pandova opatrovnice. Padget vede obchod na rohu nedaleko místa, kde bydlí Bing. Padget lze někdy zahlédnout, jak běhá venku nebo řídí svůj žlutý tuk-tuk. Padget je krátký tvor se zelenou kůží, o němž se také předpokládá, že je to plyšové zvíře.
-Coco (hlas Jocelyn Macnab v původním znění, Alivia Clark v americkém anglickém dabingu) je bílý antropomorfní králík, který je Bingovým bratrancem a Charlieho starší sestrou. Coco je ve věku 10 let nejstarší z dětských postav.
-Charlie (hlas Poppy Hendley) je bílý antropomorfní králíček, který je Cocoiným ročním bratříčkem a Bingovým bratrancem, který neumí mluvit. Charlie si všechno strká do pusy a ostatní mu říkají: “”Nežvýkej to, Charlie!””
-Molly (hlas Tamsin Greig), je pečovatelka Coco a Charlieho. Molly pracuje také jako lékařka. Molly je malé stvoření s červenou kůží, které často vídáme v brýlích a bílém laboratorním plášti.
-Nicky (hlas Xavi Nixon), je malý antropomorfní hnědý slon, který je mladším bratrancem Suly. Niky nosí brýle, oranžové tričko, modré & bílé tenisky a modré dupačky. Nicky se poprvé objevuje ve druhé sérii. Nicky je často zdrojem neshod mezi Bingem a Sulou.”


Zdroj:

  • Page name: Bing (TV series)
  • Author: Wikipedia contributors
  • Publisher: Wikipedia, The Free Encyclopedia.
  • Date of last revision: 23 červen 2023 18:24 UTC
  • Date retrieved: 10 červenec 2023 17:50 UTC
  • Permanent link: Bing (TV series) – Wikipedia
  • Primary contributors: revision history statistics
  • Page Version ID: 1161589925
  • Licence: CC BY-SA 4.0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *